E-katalog x E-katalog için Tıklayınız

Hakkımızda

           Altınderi 1950 yılında deri imalatı yapmak üzere Mehmet Beşçocuklu tarafından kurulmuştur. 1968 yılına kadar deri, kösele ve ayakkabı imalatlarıyla uğraşsa da yeniliğe, yeni fikir ve projelere hep açık olmuştur. İlerleyen yıllarda bölgede tekstil fabrika yatırımlarının artması, sektöre paralel olarak tekstil makineleri yedek parça ihtiyacını da doğurmuştur. Gelişmeye ve büyümeye açık olan Altınderi, o yıllarda Türkiye'nin yedek parça ithal edememesinin verdiği sıkıntıları görerek deri yedek parça imalatına yönelmiştir. 1975 yılından sonra bütün ağırlığını yedek parça imalatına vererek her geçen gün artan talepler üzerine deri apron, deri kayışlar, iplik ve dokuma makinaları yedek parçaları konusunda Türkiye'de tanınan bir tedarikçi ve imalatçı olmuştur.
        1996 yılında gelişen Türkiye şartlarına ayak uydurmak adına Altınderi Kayış Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanını almıştır. 2004 yılında Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'ne açtığı şube ile müşteri portföyünü daha da genişleterek bölgede lider konuma gelmiştir. 2011 yılında ürün çeşitliliğini artırıp müşterilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek adına SKF Distribütörlüğünü almış ve Bezma Teknik Rulman End. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. adında yeni bir firma kurup güç aktarım ekipmanları konusunda da uzmanlaşmaya başlamıştır. 2015 yılına gelindiğinde hızla gelişmekte olan Kayseri Organize Sanayi Bölgesine de şube kurarak müşterilerine daha hızlı cevap vermeye başlamıştır.
        Şu anda ikinci kuşak temsilcileri ile yönetilmeye devam eden Altınderi "Rekabette Haksızlığa Yer Vermeden Müşteri Memnuniyeti" sunmayı kendine prensip edinmiş olup; güçlü stok, geniş ürün gamı, hızlı teslimat ve kusursuz teknik hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

 

Powered by  Mrc Yazılım.